| alin201 a întrebat:

Recomandati-mi un smatphone bun cu 3g si camera 5 mp cu android. Numai de pe siteuri bune exclus mercador,okazii si altele vreau ori eMAG sau altex, flanco de unde sa-l pot ridica cu factura si garantie pe sriozitate pana in 1000 de lei dau fundfa

1 răspuns:
| GabiArian22 a răspuns:

Allview p5, Camera de 8 mp, 3g, android 4.0.4, procesor 1ghz, memorie interna 2 gb.E foart tare telefonul eu il folosesc si il recomand cu placere si costa doar 800 lei big grin Cauta pe Emag