| aLina_8828 a întrebat:

Salbig grin
am si eu nevoie de un rezumat/povestire la orice carte scrisa de jules verne;
dar sa nu se gaseasca pe toate site`urilebig grin
fundahappy

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Pai incearca sa faci julev verne - naufragiati vazduhului :d eu am facut tongue si este foarte momoasa povestea o sa iei 10 la ea

| Angiutssa a răspuns:

In loc sa stai pe net mai bine pui mana pe o carte si citesti.Iti recomand 800 de Leghe pe Amazon, e foarte frumoasa.

| Anentykkk a răspuns:

Dai pe net:www.julesjerne.ro numele cartii si capitolul si gasesti acolo in dreapta poveste audio, poveste, rezumat, img biografie si alte povesti succes