| denisa0906 a întrebat:

e bine sa fi pervers?straight facevoi ce parere aveti oameni buni?happy ca eu n`am cuvinte... ast multe rasp

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Depinde...de situatie. uneori da...alteori nu...

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce e rau in a fii pervers?thinking

nony
| nony a răspuns:

Eu sunt pervers: in dormitor, cu dusmanii, cu viata.

| lia a răspuns:

Daca vrei sa fii bun, trebuie sa fii si destul de inteligent incat sa-ti dai seama in ce situatii sa fii astfel. Daca nu, vei fi considerat naiv si vei fi calcat in picioare.

| SweetCandy a răspuns:

Cred ca nu, ...adica sunt de parere ca roata se invarte, deci...straight face

| albastrel a răspuns:

Eu vreau sa fiu perversa! pacat ca nu pot...nu am fost crescuta pentru asta sad

| sorin a răspuns:

Detest pervesitatea.

| remus a răspuns:

Perversitatea dauneaza grav sanatati morale a societatii.

| danutza a răspuns:

Cu perversitatea ai mult de pierdut in viata

| DMV a răspuns:

Vorba aia: Femeia buna ii doamna-n societate si curva-n dormitor.

| Viuvi a răspuns:

In unele situatii chiar nu strica perversitatea tongue
Insa trebuie sa ai o limita!

| zuzumic a răspuns:

Stai putin. la care sens al cuvantului " pervers " te referi? nu e biene innici un sens parera mea

| mariobros a răspuns:

Are atatea aplicatii cuvantul...eu as spune ca perversitatea trebuie privita prin lentila moralului

| denisa0906 explică:

Loome astea da rasp:X mersi la toti :X:X:X::*:*::**

| StarDust a răspuns:

Pervers in ce situatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nony mai ziceai de mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa luam intii perversitatea sociala care se cam traduce ca fiind gradul de experienta si abilitatea de a te strecura in scopul de a te descurca onorabil sau mai putin in situatii in care esti pe punctul de a fi pacalit. Iar cealalta situatie de a fi pervers sexual(a nu se traduce, cum am intilnit, obsedat) oglindeste experienta si gradul de imaginatie in legatura cu actul sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce situatie esti., uneori e bine sa stii.

| Adyna_2391 a răspuns:

Buna...cred ca a fi pervers e un mare defect; poate ai satisfactii pe moment dar in lumea asta totul se plateste si roata se intoarce mereu asa ca nu te-as sfatui sa fi asa sau sa stai in preajma oamenilor perversi...happy