| anonim_4396 a întrebat:

Sal, spuneti-mi si mie ce jocuri cu masini mai stiti? ceva gen nfs da pana la 1 gb, sau gen shootere, de ex freedom fighters, delta force, ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| iulyan a răspuns:

colin mcrae...toate inclusiv DIRT.NFS toate pana la pro street ca de acolo iti trebuie 1, 5 gb (daca esti dispus incearcatongue), a si mai e un joc bun bio shock, batman, call of duty, fallout 3 si prototype.numa iti trebuie o placa grafica bunabig grin

SPOR LA JOC!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| spy2o a răspuns:

Le-am jucat pe toate