| Ady3835 a întrebat:

Maine am teza la romana! Astept de la voi cele mai bune raspunsuri de copiat la teza laughing Dau funda si vot la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MikyAndreea a răspuns:

1.Faci copiute la ce va da si le pui in penar si te prefaci ca iei un pix sau ceva si te uiti...
2.Pui caietul sub picioare pe scaun si cand nu se uita profesorul/profesoara dai un picior mai la o parte si copiezi
3.Lipesti copiute pe ghiozdan
Nu am alte idei. Sper sa iti fie astea de folos! SUCCES maine la teza! Sper sa te ajute strategiile mele. fundita?

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Maine?
la mine e cerc sau patrat, triunghi