| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU!
Mi-am facut un cont nou pe hi5 si nu pot sa adaug prieteni! imi zice ca trebuie sa scriu un cod si sa verific in adresa de mail dar nu imi apare nimic! ce sa fac?cryingcrying
Si nici la interese sad cand completez la "INTERESE" dau salveaza si nu imi salveaza! funda+vot

1 răspuns:
| DdDiX a răspuns:

Buna! Da este adevarat; cei de la hi5 iti vor trimite un cod prin care hi5-ul tau va fi (ca sa spun) identificat; cu acel cod hi5 tau va putea deveni "realitate"
Mai asteapta...va sosi acel cod in curand, de aceea verificati mail-ul de multe ori
La "interese" chiar nu pot sa-mi dau seama de ce nu merge sa salvezi; dar iti dau un sfat : daca tot nu soseste acel cod si daca nu merge sa salvezi...fa-ti alt hi5 :*