| kynezu a întrebat:

Sal TPU, stie cineva daca gta IV merge instalat pe windoes 7? si daca da ma poate ajuta cineva sa il instalez, lasati un id, multumesc mult si fundawinking

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Da merge. Şi ce e aşa greu de instalat? laughing Dacă ai CD-ul, dai next încontinuu şi dacă l-ai luat de pe net, îti trebuie daemon tools, după ce îl instalezi, dai click dreapta pe tray --> emulation --> all options on --> virtual cd/dvd rom şi acolo o să îti ceară primul CD, şi o să înceapă să se instaleze. Pe parcurs o să îti ceară şi CD 2, 3, etc. Dai iar click dreapta pe tray --> virtual cd/dvd rom şi deschizi CD 2, 3, etc.