| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Telefonul meu nu are,, gaura,, de aia de bagat USB.Si vreau sa-mi pun niste melodii sau imagine pe el.Si stiu ca este de descarcat ceva pe calculator un program cu bluetooth.se poate trimite de pe calculator prin telefon.Doar activezi bluetooth pe telfon si gata. Da nu stiu cum se numeste si de unde sa-l descarc. Daca ma puteti ajuta voi...(sper ca intelegeti ce vreau sa spunxD) aa si dau funda bineintelesxD

1 răspuns:
| Kheeda a răspuns:

Poti sa trimiti prin bluetooth daca ai Un bluetooth happy de altceva nu stiu. Sau prin card.