| AdiFCSB a întrebat:

Sall all... ce spuneti despre Hard Truck si Euro truck simulator 1011 care e mai bun... eu spun ca euro truck simulator e si mai frumos care sa mi`l iau euro truck sau hard truck si care e mai bun. specificati dc e mai buna ala decat ala laughing daca ma intelegeti happy funda. app un link de download cu jocul care spuneti ca e mai bun.

1 răspuns:
| anonim_2954 a răspuns:

Euro truck este mai bun.calatoresti in toata europa iar hard truck este mai mult plictisitor.un link nu numai pentru jocul asta http://www.click-n-load.com/games/pc/euro%20truck