| Liviu321 a întrebat:

Sall, am cablu de la RDS si nu pot receptiona postul GSP TV. la inceput a mers dar de cand l`au scos nu il mai pot vedea. spuneti-mi ce as putea face. voi pe ce frecventa il aveti? credeti ca trebuie. sa sun la ei?

1 răspuns:
| MaRiaN96 a răspuns:

Incearca sa iei din nou programele la televizorwinking... vezi ca e acolo ceva ACORD AUTO... sau nu stiu ce scrie la tine. Dai acolo si astepti sa iti ia programele din nouwinking si sarputea sa il ai din nouwinking
funditawinking