| DianaDidi95 a întrebat:

Sall, am mai pus intrebari de genul asta, dar ce-mi puteti spune despre miley cyrus, ca eu am auzit multe lucruri urate. Cat mai multe lucruri plss.
funda

3 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Stii cine e cel mai bun prieten al omului? Google!

| Silvia_6960 a răspuns:

Nu pot spune ca sunt mare fana Miley Cyrus, dar cred ca nu ar trebui sa te increzi in zvonuri si barfe din presa. Acei oameni sunt platiti pentru a face de ras in public pe cei care fac revistele sa se vanda. Tot ceea ce conteaza este ca Miley are o voce buna, are miscari, personalitate si mai presus de toate nu este cheie de biserica, dar cine e intr-adevar? Mai face si lucruri rele, dar asta e varsta la care se fac, ar fi mai ciudat sa nu facatongue. Sper ca te-am ajutat, asta e parerea mea, pupici!

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Eu am auzit ca se drogheaza prin fumat.In rest totul e bun la ea. Funda