| roxyk_4194 a întrebat:

Sall...as vrea si eu un site cu magazine online... din Constanta! daca se poatebatting eyelashes ceva frumos sh bun.nu conteaza ce pretzuri aubatting eyelashes plz.:Xbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| matadoru a răspuns:

Buna! Si eu sunt tot din Constanta. Dar daca vrei sa-ti cumperi ceva eu zic ca e mai avantajos sa-ti cumperi direct din magazin, economisesti si timp si nu risti sa-ti aduca comanda dupa cateva saptamana sau chiar sa-ti aduca altceva decat ai comandat tu. fundita?