| 00raluka00 a întrebat:

Sall. facebookul mi s-a blocat de vreo luna si cand intru imi apare o pagina alba si nu pot sa apas pe nimic nici macar pe deconecatare sau pe my profile, Si chiar daca vreau sa fac alt cont nu pot deaorece tot o pagina alba apare. CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| CristinaForTPU a răspuns:

Buna 00raluka00, si tie TPU!
Nu-ti merge doarece este din cauza (antivirusului, windosului sau din cauza virusilor) mie mi-s-a intamplat. Cum am rezolvat asta? Am schimbat windosul si mi-a mersbig grin
Bafta
Funda?big grin