| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Imi Puteti zice si mie cum se numeste programul ala care scriai ceva si dupa aia vorbea ce ai scris?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nestlebaby a răspuns:

La telefon este asa ceva(la cele mai noi aparute, cred ca la cele de dupa anul 2000). parca apelare rapida se numeste. apesi un buton in partea stanga sau dreapta a telefonului si pentru a apela rapid pe "alex" de exemplu, ii spui numele si apoi aparatul(telefonul in acest caz) repeta ce ai spus tu cu intonatia ta. cred ca la asta te refereai.