| madalinbratu11 a întrebat:

Sall lume! am o intrebare: Oare exista vampiri si strigoi? deoarece acum saptamana s-a gasit un om mort si avea 4 gauri in gat si se crede ca a fost muscat de un vampir!

Răspuns Câştigător
| vandfunditzecolorate a răspuns:

Putea fi muscat de un animal cu colti:sarpe de exemplu(asta poate fi si cauza mortii, sa-l fi muscat un sarpe veninos) sau putea fi muscat de un alt animal dar nu se poate sa fie muscat de vampiri, strigoi eu nu cred ca exista astfel de fiinte

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

laughing vampiri.S-a dus de rapa secolul 21. Asa ceva am vazut la TV, in carti dar.in realitate.laughing ce oameni innapoiati mental.

| xDianne a răspuns:

Eu nu cred in asa cevaa. Poate o fi fost un animal tongue

| BaddieBae a răspuns:

Exista o mare posibilitate sa fie un animal, cum s-a zis pana acum, dar exista o la fel de mare posibilitate sa fie mana-in cazul nostri ''coltii''-unui psihopat care se crede vampir.Nu ar fi p[rima data cand se intampla asa ceva.
Ori e un om bolnav,care a avut nevoie de sangele acelui om sa ramana viu,poate a fost un caz extrem,si avea mare nevoie de sange. Exista oameni bolnavi,nu stiu numele bolii, care au nevoie de sange ca sa traiasca, si de obicei spitalele le furnizeaza sangele.Nu e ceva psihic, e ceva la nivel celular.Ma rog, nu stiu sa explic. Cert e ca nu are cum sa fie un vampir.De ce? Pentru ca vampirii nu exista.Ori daca exista, sa fie ei ai naiba, se ascund foarte bine.Pana acum nu s-au gasit dovezi care sa confirme existenta lor.Deci,pana and nu se confirma, eu raman la afirmatia mea:Vampirii nu exista.(din pacate...)