| LostInDreams a întrebat:

Sall! Pe 26 e ziua mamei mele, nu am nici un ban de buzunar asa ca ma gandeam sa ii fac o felicitare si un cadou.cam ce idei aveti? ceva facut de mana, dar sa arate super dragut. cele mai bune idei au fundita!:X

2 răspunsuri:
| BUlululica a răspuns:

Pai orice ai face mama ta va fi fericita pentru ca l-ai facut tu ti-asi propune sa cauti pe google origami club si cauti pe acolo niste lucruri dragute asa i-am facut si eu mamei mele si i-a placut mult eu am facut o inima care sta in picioare cu hartie colorata asezata pe masa cu niste petale in jurul ei si pe inima o poezioara draguta de pe net mama aproape plangea inti urez succes si sa imi zic ce ai facut pana la urma.

| anca943 a răspuns:

O rama – poti sa pui o poza cu toata familia sau doar cu tine si mama ta.