| noname999 a întrebat:

am o mare problema cau tezele la matematica ca nu prea iau note mari si nu prea stiu sa fac cine stie ce exerciti in clasa a 6 a si mie tare frica la teza ca iau o nota mica ca in fiecare am iau 5 6 cel mult... va rog ajutati-ma si pe mine sa iau o nota mai mare la mate spuneti-mi si mie cum sa invat sa iau note mari fara efort si sa stau toata ziua cu cartea in brate... va rog frumos Cine reuseste sa ma ajute primeste funda promit!

1 răspuns:
| anna9372 a răspuns:

Pai sa iei note mari la mate inseamna sa faci multe exercitii eu can eram intr-a 6 am facut toate exercitile din mate 2000 a si la ore eram ffffff atenta sa stii ca ajuta mult exercitile din calasa si daca nu ai inteles sa intrebi prof-ul
bafta la teza