| UNmicDeeJay a întrebat:

Sall TPU,
Am o problema cu sonorul de la Yahoo Messenger, cand vreau sa vorbesc cu cineva din strainatate, pot porni camera, dar nu se aude nimic(nici eu nu aud, dar nici cealalta persoana).Am camera 4TECH cu microfon incorporat.
Am setat din Control Panel microfonul de la niste casti, ca sa pot vorbi prin ele, si acum nu mai merge microfonul de la camera.
-Am reinstalat camera de 3 ori, si am reinstalat si messengerul de 4 ori.
Daca vrea cineva sa ma ajute...
Dau FUNDA, Mreci

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cu un canion cu microfon incorporat de acea mi-am luat microfon separat si cel incorporat l-am dezactivat din device manager. acest lucru se intampla din cauza rate de transfer de date pe usb-ul respetiv uneri primesti un mesaj/ eroare bandwich limit exceded