| iulianbalan a întrebat:

as vrea sa stiu daca conteaza foarte mult placa video pe care o cumpar dar nu prea dispun de bani si vreau sa stiu daca aceasta placa video este destul de buna eu o folosesc pentru jocuri si nu vreau chiar la full HD as ca nu prea ma intereseaza grafica si fluiditatea cu care merge jocul

http://www.emag.ro/......DYJ94BBBM/

A si imi cumpar un procesor amd athlon x4 3.4 ram de 4gb si restul ce mai trebuie si cu placa aste ruleaza gta 4?

1 răspuns:
| ZontieRED a răspuns:

Eu iti spun sa nu ei placa aia ca degeaba tio ei ca e foarte slaba si tu daca vrei sa joci jcuri placa aia nu-i buna pentru jocuri, eu la pc-ul meu am nividia geforge 220 si e de tot ****-ul, daca vrei o placa buna si eftinuca ia-o pe asta : http://www.emag.ro/......DZ45BMBBM/

Si sa stii conteaza mult placa video la viteza frapsurilor si la mai multe, daca vrei sa iti mearga rapid si bine jocurile nu te zgirci la citva bani inplus ca placa aia care pe care ai aleso tu nu e buna pentru gaming e buna numai pentru ati porni pc-ul si atata, stiu din experienta.
bafta, funda