| danybarney a întrebat:

cum pot sa fiu mai aratos in viata de zii cu zii sa ma bage lumea in seama sa fiu cool sa se uite fetele la mine su + am prieteni care sunt ff invidiosi ce pot sa fac cu ei?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ai putea încerca să scrii corect gramatical? O persoană care știe să comunice devine mult mai frumoasă în ochii celorlalți.

| Bertan a răspuns:

Daca vrei sa reusesti acest lucru cel mai IMPORTANT lucru este sa stii sa te porti! Vorbeste frumos, poarta-te frumos, saluta si la randul tau raspunde la salut! Nu incerca sa te imbraci cu haine fitoase sau sa ai un comportament fitos pentru ca nici prietenii si fetele nu vor fi impresionate de faptul ca tu esti "cool"! Bafta cu asta!