| GiiaaBăă a întrebat:

Stiti jocul ZooMumba? Plizz imi puteti da si mie cateva coduri bonus? Nu stiu nici cum sa le obtin! Dar va rog dati-mi macar 2

Răspuns Câştigător
| AdyLupul a răspuns:

Nu sunt dar itit spun o smecherie, deci: eu unul asa am facut, dai mersi 1 SINGURA DATA (pentru.ca apoi te taxeaza) cu textul,, BIG 6013786" LA 1395.Prima oara e gratis, apoi iti ia 2.euro,dar rasplata este 65 zooroni si o incercare gratuita la roata.Eu asa am facut. Dupa sms, dai log out si intri iar.bafta.Astept Funda!

3 răspunsuri:
| GiiaaBăă explică:

Lucian, ma exista. Du-te la zoomumba si dai undeva unde scrie bonus codes. deci exista

| lucian_3398 a răspuns:

Nu exista

| lucian_3398 a răspuns:

Nu exista nici un cod