| ClaudyuBCT a întrebat:

SALL TPU!
Va rooog mult ajutati-ma e o obsedata care pune poze cu mine si cu ea pe facebook si imi strik veata!
Cum pot face sa ii sparg contul sau ceva sa ii sterg acele poze! ca ea nu vrea sa le stearga!
Va roog mult sunt disperat m-am certat si cu gagikmea din cauza ei!
Dau funda la cei care ma ajuta!
VA ROOOOG

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Raporteaza fiecare poza care este cu tine si apoi Facebook va lua masuri, in maxim 24 de ore nu vor mai fi accesibile pe site! Sub fiecare poza ai ->>> Denunţă această fotografie.