| maryusbv93 a întrebat:

voi ce faceti cand va plictsiti de moarte si nu mai stiti ce sa faceti?

4 răspunsuri:
| FlippyFlippy a răspuns:

Ehh..pai incerc sa ies afara cu prieteni. daca nu ai unul fati..sau incearca sa contactezi altul vehci...alt cumva..ar fi sa vb la tellaughingdupa sa ies afara... Avem o viata happy Nu trebuie sa stam numa in fata monitorului laughing

| TashaUhm a răspuns:

Dorm!thinking

| ORDKEO a răspuns:

Ce facem cand ne plictisim de moarte? nu putem sa ne plictisim de moarte ca nu suntem morti...happydin fericire.

| SicaSkillz a răspuns:

Incearca sa iesi pe afara cu prietenii, nu sa stai in fata monitorului plictisit. Avem o viata happy