| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 a întrebat:

vreau si eu niste idei creative..handmade ( facute de mana ) ..cat mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| Stoian_Mihaela_1995 a răspuns:

Heii! Poti - Face bratari din ata cu diferite culori pe care le impletesti si pe care poti pune diferite decoratiuni ca bile, stele etc
- portofel din buzunarul de la blugii vechi in care iti poti baga diferite obiecte
- flori din lita si oja - le poti pune pe anumite obiecte ca sa le accesorizezi
- genti tricotate
- bentite cu flori ( florile facute din material textil )
- brose ( martisor)faci un trandafir sau un animalut textil pe care il lipesti de un ac de siguranta si ii pui un snur rosu si alb - Bratari cu numele tau - iei o bucata de material si o faci in forma de ratara ( logic ) si apoi decupezi din material litere pe care le prinzi pe bratara ( le cosi ) si voila!

2 răspunsuri:
| jojo92 a răspuns:

Buna.am dacut si eu cercei bratari si mi au ramas produse.le vrea cineva?

| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 explică:

Mda..ar fi o idee.dar nu vreau sa fac chestii gen bratari sau..eu stiu..altceva folosindu-ma de orice obiectd