| adutzadragutza a întrebat:

Salll cine are chef de ras sa isi lase intamplare cea mai amuzanta a lui aici, dau funda pentru cea mai buna rolling on the floorlaughing, vo zic si eu pe a mea tonguepai... eu si cu verisoara mea ( 10 si 11 ani ), urcam pe scari si era bezna(totala). Verisoarei mele ii erea frica si se tinea de mine. Mereu fugeam inaintea ei ca sa o sperii. dar pe la etajul 1 s-a auzit un tropait tare ...de tot si un fosnet, atunci ne-am speriat amandoua cumplit si chiraiam pe scrai, iar vara mea a inceput sa urle fugind pe scari si impiedincandu-se. Eu" mai curajoasa"(de unde ) ) am urcat si de fapt era o colega care avea intr-o plasa adidashii uitati la mine si tropaia din cauza ca nu vedea scarile era besna totala, iar cand am chirait noi a inceput si ea sa chiraie si ne-am speriat unii de altii au iesit si ale mama sa vada ce se intampla si un vecin de la 2 )))))))))))) dar noi mai avem si un elastic( de sarit coarda) si ne tineam de el de frica) chiar ne-am si incurcat ) prea TARE FAZA ))))))))) a mea nu a fost chiar asa amuzanta happy

Răspuns Câştigător
| CrazyBambollina a răspuns:

Sa ti-o povestesc si eu pe a mea big grin :eu locuiesc in Italia si odata eram la circ,. inainte de a incepe spectacolul eu si prietenii mei am dat o tura prin imprejurimi, am mers sa vedem animalele si am dat peste piticii care faceau parte din respectivul circ...am inceput sa fac glume pe seama lor (in lb romana) crezand ca nu au de unde sa inteleaga ce spun eu, ii spuneam tipului tot ce imi venea la gura, iar pprietenii mei radeau si imi dadeau curaj sa continui,(piticii nu ai schitat nici un gest prin care sa-mi dau seama ca ar fi ceva in neregula). in fine trece faza, incepe spectacolul si cand urma numarul lor au spus ca au nevoie de un voluntar. a venit pitiku direct la mine...si ce crezi ca am patit acolo, m-au lasat aproape goala, m-au uns cu frisca, mi-au turnat apa pe mine si au pus un animal (nici azi nu am aflat ce dracu era) sa fuga dupa mine, deci am fost umilita intr-un mod oribil, injositor, am iesit din asa-zisa scena cu coada intre picioare si capul in jos, dar am plecat direct in culise, am inceput sa il injur pe pitic in italiana, l-am injurat de toti ingerii vreo 2 minute, a tacut din gura dupa care se uita razand la mine si imi face o poza spunand "zambeste1si alta data nu mai fii asa mistocara cu lumea ca ai s/o patesti mai rau". era roman al dracu pitic n-am sa il uit in viata mea, si poza aceea inca o am dar piticu si-a primit un pahar de suc in cap si un shoot in fund.prietenii mei nu se pot abtine si de cate ori au ocazia imi aduc aminte detaliu cu detaliu de acea °minunata° zi. Funda? pupic