| Mtfkrkr a întrebat:

Sallut TPU! De ce la jocul fifa 2010 cand intru sa joc un meci ca sa sutez la poarta trebuie sa apas pe clik, si ca sa merg trebuie sa apas w.a.s.d. Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac va rog!

2 răspunsuri:
| GodLight a răspuns:

Schimba comenzile de la joc

| Robyunited95 a răspuns:

Vezi ca, cand incepi meciul, dupa ce ai luat cele 2 echipe trebuie sa alegi cu ce echipa vrei sa joci, cea din dreapta(ex
Man United) sau cea din stanga(ex Barcelona) si pe undeva pe acolo trebuie sa fie si controlul din mouse sau din tastatura si tu alege tastatura.
Dupa te duci la optiuni-controll si setezi butoanele cum iti place tie, pentru ca la inceput sunt incurcate si nu vei putea sa joci.
Pot sa te ajute si filmuletele de pe youtube.
Bafta!