| Prostmaisuntdoameiarta a întrebat:

Salut,acum câteva zile am semnat un contract de angajare in care mi-am pus numărul de telefon greșit, l-am schimbat recent și eram sigur că îl știu așa că nu m-am mai uitat sa verific, ce pot face in aceasta situație? În afara sa-i anunț de greșeală mai trebuie sa fac ceva să refac contractul sau ceva de genul asta?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Vei anunta angajatorul ca numarul de telefon a fost scris gresit, iar cei de la Resurse Umane vor face modificarile necesare in baza de date.