| Hagrid18 a întrebat:

Am 14 ani si sunt fricos dar nu stiu de ce, frica de care zic acum e cea care nu te bati cu cineva ca ti-e frica si nu ai curaj si t-i se înmoaie genunchii si iti iese inima din piept, frica asta o am eu când e vorba sa ma bat cu cineva. De stiut bataie stiu ca m-a îmbătat fratele meu mai mare. Am cam 1.65 la inaltime si sunt mai slăbit. Deci întrebările mele sunt: Cum scap de frica aceea? Si ce sa fac ca sa am energie (sunt mai mereu slăbit de abia strâng pumnii)? Va rog ajutati-ma mai ales cu treaba aceea cu frica.

Răspuns Câştigător
| blacksenzation a răspuns:

Pune si fa exercitii fizice pentru masa musculara, odata cu dobandirea a catorva kilograme de muschi o sa vina si increderea in tine si asa nu o sa iti mai fie asa frica (parerea mea)