| George10101 a întrebat:

Salut! Am 20 de ani si sunt din Pitesti. Sunt persoane care sunt dispuse sa ne imprietenim si sa vorbim despre dezvoltare personala? Vreau sa imi construiesc relatii de prietenie cu scopul de a evolua impreuna. Ceva gen TPU dar pentru zona Pitesti. As face un grup cu persoanele care doresc. Astept raspunsurile voastre si ceva contact ca sa vorbim. Sper ca sunteti la fel de deschisi cum sunt si eu la aceasta idee, totul este gratis, vreau doar sa evoluam impreuna.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Georgică mamă, ce-ar fi ca tu să te dezvolți făcând o școală/facultate și nu un nenorocit de grup cvasi~oltenesc?

| CostinAlamariu a răspuns:

Your network is your NET worth!