| alteclansing a întrebat:

Salut am balul bobocilor si e prima data cand ma voi duce intr-un club. Faza este ca balul e iarna si habarnuam cu ce sa ma duc am citit cateva pareri dar am inteles ca trebuie camasa dar cum ajung pan acolo pantaloni m-am informaty ca blugi trebuie dar pe corp ce iau camasa bluza geaca dau fundita cine imi da un raspuns

1 răspuns:
| Katoteshika a răspuns:

Tu trebuie sa te imbraci cu ce vrei...
eu de exemplu mas imbraca cu o maleta alba mai grosuta cu o geaca ca sa numi fie frig...
sper sa te ajut:*:*:X:X