| BuBuLiNnA a întrebat:

Am o intrebare legata de animale. Prietena mea are un papagal, si cand a plecat la bunici a fost nevoita sa il lase singur. Inainte sa plece, ea a vrut sa ii puna mancare, si cand sa se duca la cutia cu mei, a sunat telefonul si a uitat de cutie( nu i-a mai pus manacre papagalului) El a ramas fara mancare cam 24h iar cand prietena a venit acasa ia pus mancarea, papagalul am mancat cam 5 minute din ea, iar apoi cred ca nu a mancat vreo 1 ora dupa care a mancat din nou, tot 5 min. Intrebarea este: Credeti ca dupa o zi fara papabig grin s-a saturat cu semintele pe care lea mancat in acele 10 minute? Multumesc:*

2 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Sa saturat si el de mancare, daca a mancat cam 5 minute din ea.happy. Oricum nu cred ca e ceva grav.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da