| m1dn1gh7 a întrebat:

Am o întrebare, sper să primesc şi ajutor. M-a sunat cineva cu număr ascuns, apoi m-a sunat cu propriul număr. Din greșeală, am sters tot jurnalul de apeluri, iar numărul respectiv nu am apucat să-l salvez. Mai pot da cumva de el?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poti cere un desfasurator al apelurilor date si primite de la operatorul de telefonie de care apartii. Din cate cunosc, aceste servicii se platesc! (nu e o suma foarte mare). Mergi la o reprezentanta sau la un partener al operatorului mobil.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| RedDeath a răspuns:

Noh, mare branza! Daca ii obsedat, te mai suna el iar. Stai linistit