| Danny024 a întrebat:

Salut.Am o problema cu camera web.Cand o conectez la PC imi da urmatoarea eroare:"Usb device not recognized". Am win XP si camera e canyon. Va rog ajutati-ma sa rezolv problema. Ms anticipat.big grin

Răspuns Câştigător
| GumitzaXD a răspuns:

Buna,dupa cum am vazut esti nou venit/a si...Bun venit.In al doilea rand.daca nu merge in niciun fel cheama un iformatician, si sigur iti spune el ce si cum. Daca nu vrei cumpara o noua camera... daca nici aici nu perge puneti winodws 7 ultimate.In rest chiar nu stiu ce sa mai cred.Pa-Pa Succes.O seara buna!

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu sunt sigur dar instaleaza programul de pe Cd daca ai primit la camera.

| Danny024 explică:

Am incercat aproape tot ce am gasit pe internet.nimic nu merge.si pe mine nu ma lasa sa instalez driverul d pe cd pentru ca nu imi recunoaste camera