| Vladutz_1237 a întrebat:

Salut am o problema mi-am luat un telefon Sony Ericsson W205 de 3 luni si azi ma plouat foarte tare si telefonul sa udat si acum nu-mi mai merg tastele la el (niciun buton) ce sa fac cu el? Am garantzie la telefom oare mil face daca l-am udat? Si daca nu mil face cu garantzie ce fac cu el? Va rog frumos ajutati-ma!

1 răspuns:
| Led a răspuns:

Lasal sa se usuce scoatei bateria si lasa-l asa ceva timp sigur o sa se usuce nu iti fa griji daca intr-o saptamana nu isi revine atunci te duci cu el de unde l-ai luat PS.(si eu am patit asa dar si-a revenit)