| Intrebarifictivef a întrebat:

Am o problema nu ma lasa sa descarc Adobe Flash Player. Eu am o versiune veche si nu ma lasa sa vad filmulete pe youtube si mai multe. Cand dau sa il descarc imi da eroarea asta Nu se poate executa decat o singura instanta a acestei aplicatii.
Asta e de unde ma pune sa il descarc http://get.adobe.com/....../download/

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca folosesti google chrome atunci probabil ca versiune veche de Adobe si cea instalata odata cu browserul se bat cap in cap.

Scrie in taskbar *sus* :

chrome://plugins/

Prima chestie care iti apare ar trebui sa fie flash player.
Probabil ca acolo sunt doua, deci tu dezactiveaza una din ele.

Daca spui ca nu te lasa sa faci install si ai o versiune veche atunci mergi cu flash player-ul de la chrome si dezactivaza-l pe cel din windows.
*iti scrie care unde este instalat *