| SoulOnFire a întrebat:

Vb. cu o tipa si noaptea fata mai ramane pana tarziu pe laptop si are activat 'idle'ul la 1 min. dar nu apare idle deloc, desi ea zice ca adoarme cu latopul langa ea, am intrebat-o odata. Intrebarea este, asa sa fie sau se ascunde altceva in spatele acestu raspuns? Spuneti-va parerea va rog, trebuie sa stiu ce sa cred, multumesc.

1 răspuns:
| iulyana_7229 a răspuns:

Este un program pentru messenger care te arata idle desi nu estiwinkingse numeste fake status idle