| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema... binenteles in relatii. Am fost cu o fata putin timp pentru ca nu am stiut sa ma comport cu ea, acum as vrea o a doua sansa x_x, insa ea e cu un prieten deameu. Ce ar trebui sa fac sa primesc o a doua sansa si cum? astept raspunsuri va rog frumos

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Sa te inveti minte sa apreciezi ce ai cand ai nu dupa ce ai pierdut acea persoana/lucru...

Poate ea nu mai vrea sa fie cu tine, s`a saturat de ce i`ai facut tu...oh go on

| Selena54 a răspuns:

Incearca sa ii spui ca te-ai schimbat si ca iti pare rau ca te-ai purtat urat cu ea. Daca ea nu va mai vrea sa fie cu tine tu incearca sa fii mereu amabil cu ea, sa o saluti, sa ii zambesti si nah in general sa te comporti frumos cu ea.si mai ales sa nu te dai la alte fete.pantru ca dupa nu o sa mai creda nimic din ce i-ai zis big grin