| ma3stru95 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul mobil...Am fost plecat din tara, iar cand am intrat astazi in tara telefonul nu mai mergea! Daca vreau sa sun pe cineva imi spune "Nepermis". Sunt pe Orange cartela...

1 răspuns:
| MajorAsshole a răspuns:

Iti apare pe display operatorul de telefonie mobila? "Orange"?
Daca iti apare si ai semnal, vezi sa nu cumva sa fie cartela "arsa". Eu am patit-o, era prea veche - vreo 6-7 ani si dintr-o data m-am trezit ca nu mai mergea. M-am dus cu ea la Orange si mi-a schimbat-o pe loc, mi-au pastrat numarul de telefon si mi-au transferat si toate contactele pe cartela nouawinking