| TeIubescMult_7209 a întrebat:

Salut, am un telefon Nokia 6070 si as dori sa-mi activez internetul pe el, mi-am cumparat o cartela frog, am activat-o si zice ca am 250 mg pe ea, sa trimit un sms la un nr si imi vor trimite configuratiile, am trimis si am salvat configuratiile. Dar cand intru pe net nu merge, ce trebuie sa fac? Dau funda happy!

1 răspuns:
| IonutBotosani a răspuns:

Incearca la un magazin Cosmote, la relatii cu clientii, sau pune intrebarea pe site-ul oficial al Cosmote.Acolo trebuie sa existe cineva care sa-ti raspunda la intrebare.