| Lyonheart a întrebat:

Salut, am un video făcut pe tik tok și postat și am scris un text pe el, cum fac sa șterg scrisul să rămână doar video? Adică vreau sa îl downladez și să rămână doar video, nu am idee cum sa șterg scrisul, oare se poate face ceva? Merci frumos.

1 răspuns:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Știi ca era pe Youtube o aplicație editor pro sau Powerdirector ceva de genul și ăla făcea ceva de genul nu-mi aduc aminte bine de tot da la ceva o fi bun oricum tiktok...