| DarkSilver a întrebat:

Salut, as dori si eu un server de metin2 PVP classic... adica sa nu aiba multe arme si armuri doar cele classice, posedate, sirius etc. si de asemenea cu niste bonusuri decente... nu mari, va rog sa postati doar servere care merg la momentul actual. Dau FUNDA! Multumesc.

4 răspunsuri:
| BlackRos3_7601 a răspuns:

Poti incerca metin2 tim...sau Tdl

| eeoonootsz a răspuns:

Incearca metin2 classic metin2 xpub metin2 oriental metint light playworld3 mt2 sunt multewinking

| DarkSilver explică:

Nimeni?sad

| DarkSilver explică:

Ma refer la un servver pvp in care nu trebuie sa cresti... cu NPC de lvl bani P etc...