| gbrL a întrebat:

as vrea sa invat sa cant la orga si nu gasesc pe nimeni sa ma invete. as vrea si eu un id cv al unui lautar sau al cuiva care stie sa cante, din galati ( si localitati de prin galati).

1 răspuns:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai.Intai nu trebuie sa dai ca tauru puternic ca la o chitara rock.Da lin si incet da nici chiar incet incet incet tare.SI NU SCHIMBA CORZILE.da de exemplu is 4 corzi la un instrument. Faci asa. 1234, 4321.SA NU FACI ASA 4213 1324. Fundita plz