| ano123 a întrebat:

As vrea sa ma mut din liceul in care sunt dupa ce termin clasa a 10-a sau din al doilea semestru din cauza clasei, adica nu am nimic cu nimeni,colegi sunt ok( cu mici exceptii ) dar nu ma simt eu bine aici,nu stiu de ce. Problema este ca imi este teama de cum voi fi primit in noul liceu, nu cunosc pe nimeni in nici o clasa, etc.
Parerile celora care s-au mutat dintr-un liceu in altul?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vei fi un strain, pana sa-ti faci noi prieteni, se va termina liceul. Cat despre Dragoste si Sex, nici vorba...

| Danysan a răspuns:

Ideal e sa fi o persoana deschisa si o sa te integrezi oriunde.Prima oara e mai greu dar dupa o luna -doua o sa fi ca al lor happy.

| Danysan a răspuns:

Se transmite doar prin sange asa ca stai lin happy. Trebuie sa te asiguri ca nu e vreo canibala laughing.