| milezpinkangel a întrebat:

Ati urmarit "Titanic" aseara? Eu da si mi s-a oarut foarte emotionant si am si plans. Voua cum vi s-a parut?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da, e chiar impresionant!

| alessia a răspuns:

Da si eu l-am vazut. a fost foarte tare. mi-a placut foarte mult.si da ai dreptate a fost emotionant.happy

| laviflower a răspuns:

Si eu l-am vazut. A fost foarte frumos, dar si emotionant inacelas timp.

| Georgiana2905 a răspuns:

Pentru mine acest film este unul de exceptie. Nu mi-am persis sa ma uit la el si nici nu m-as uita daca de exemplu as fi singura. Imi doresc enorm sa vad filmul impreuna cu "x". Stiu ca, asa esenta filmului ar avea un plus de gust. Filmul este de-a dreptul minunat.

| analia0103 a răspuns:

Mie mi s-a parut interesant si am plasn si eu un pic a fost...soper

fundita? plsss puppy dog eyes

| bump a răspuns:

Ceau!
Intr-adevar, filmul este foarte impresionant, prima oara cand l-am vazut am plans si eu, nu se poate sa nu plangi, deoarece, prin simpla vizionare a filmului te simti parca ai face tu parte din film...Trebuie sa marturisesc ca aseara abia am stors o lacrima, insa cred ca lucrul acesta se datoreaza faptului ca a fost a 4a oara cand l-am vazut.

| Cattalina a răspuns:

Dap... a fost foarte frumos :X dar a fost foarte trist cand Jack a murit crying nu?tongue dar in rest a fost frumos :X day dreaming

| rosse99 a răspuns:

Sincer... E mai tare ca tampenia aia de Avatar (Cu "maimutele" alea albastre )!