| anonim_4396 a întrebat:

Salut, av avea nevoie de ajutorul vostru! Am 14 ani si doresc sa slabesc. As vrea ca in loc de "burta" sa am un abdomen decent si mare mea problema, sa nu mai am "tite pleoscaite", ci sa am pectorali. Nu sunt foarte gras, am in jur de 50 si ceva de kg, cred, poate mai putin, insa vreau sa slabesc pana la inceputul lunii iunie daca se poate si mai repede.As vrea sa-mi spuneti ce exercitii ar trebui sa fac pentru a slabi cat mai repede, ce trebuie sa mananc si daca stau mult in apa, ma ajuta sa slabesc(tata zice ca apa te trage) laughing. Ms!

Răspuns Câştigător
| miovasi a răspuns:

Ca sa te traga apa trebuie sa inoti niste ore pe zi... dar tu vrei sa faci muschi deci cel mai bine ar fi sa te duci la o sala sa lucrezi sub indrumarea unui instructor caci esti prea tanar pentru a lucra singur

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Partea cu "titele pleoscaite" a fost tare, fa abdomene multe si genoflexiuni, cam ce faceti la ed. fizica.

| martha a răspuns:

Inot la bazin de 3-4 ori pe saptamana, fara abuz de dulciuri, fara mancare dupa orele 18.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, intr-adevar daca stai in apa, slabesti. asa am facut eu vara trecuta, eram foarte grasa si dupa ce am stat cateva zile in piscina si m-am balacit pot spune ca aratam alfel.happy eu zic sa incerci faza cu apa...tongue ai grija,