| PolaruV8 a întrebat:

Azi mi-am cumparat niste casti cu microfon le-am bagat in stecherul lor din spate pc-ului si am probat, dar nu se aude nimic si nici microfonul nu functioneaza. Sa fie defecte sau am mai auzit ca s-ar putea sa aiba Driver. Dar am intrat pe site la firma Intex care face parte castile si am cautat la download driver, si nu am gasit nimic de casti. Ma puteti ajuta va rog sau poate gastiti voi driveru ...Va rog! Dau Fundita!
Multumesc!

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Daca nu au conectare prin usb nu ai nevoie de driver. cred ca prin stecher ai vrut sa spui mufa
castile ar trebui sa aiba doua jack-uri pe care se le bagi la placa de sunet in mufele corespunzatoare culorilor