| anonim_4396 a întrebat:

ca parere aveti despre mine? sincer, chiar nu ma supar...

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sincer, nu ma atragi in vreun fel ( nici din punct de vedere intelectual, nici din felul de a fi ). Esti o fata simpla. Nu excelezi in vreun fel dar incerci si tu sa te integrezi. Nu te cunosc prea bine dar asta e parerea mea pe moment. Cu siguranta in timp te vei schimba si vei excela in vreun fel in care sa demonstrezi celorlalti ca totusi ai ceva special. Deocamdata, esti pentru mine doar alt utilizator pe care nu il cunosc. La o prima vedere, s-ar spune ca avem putine in comun, poate doar nevoia de apreciere intr-o oarecare masura.

| Silvia a răspuns:

E prima oara cand te vad pe site, oare sunt eu prea noua si asta e cauza?thinking
Ma rog, imi voi face o parere despre tine dupa ce iti voi observa activitatea pe site.

Janina
| Janina a răspuns:

Daca ajungi sa ceri parerea unor necunoscuti...cred ca treci printr-o perioada dificila, si m-ar tenta sa spun ca ai nevoie sa fi laudata

fara suparare tongue

| Hombre a răspuns:

Ce pot spune despre cineva pe care nu o cunosc. O necunoscuta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Despre tine, nici o parere fara se te cunosc, despre intrebare n-am o parere buna. Ai nevoie de atentie? Esti in cautare de identitate?

| Orannginna a răspuns:

Uite, vorba @lorei, ca sa ne putem da cu parerea despre tine trebuie sa iti continui activitatea pe aici. Ne vom da seama de genul de persoana care esti din ceea ce vei scrie in raspunsurile/intrebarile tale. Stim ca e mai greu la inceput sa iti faci prieteni pe site dar crede'ma ca cine va sari cu laude si complimente la intrebarea asta a ta, cu siguranta nu e sincer. Si...imi place ca ai intrebat politicos si esti deschisa spre a auzi ce avem de spus despre tine. happy

| kiss1 a răspuns:

Buna.'
Imi pare rau, dar cind vom face cunostinta mai bine, vazindu-ti activitatea, poate atunci o sa-mi dau cu parerea.
Bye.'

| oky a răspuns:

Nu te cunosoc deci... nu pot sa imi dau cu parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te cunosc big grin