| AndreutzaLia a întrebat:

Cand eram mai mica ma jucam un joc pe calculator cu mama(aveam 6 ani). Jocul era pe un CD si l-am pierdut si as vrea sa-mi ziceti cum se numeste jocul si de unde pot sa-l dowlandez.Jocul era asa:o pisica care se lupta avea o haina albastra pe ea si trebuia sa te lupti...blah,blah si la final trebuia sa te lupti cu regele caine.Imi puteti spune jocul!? Respunsul corect primeste

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Gata stiu jocul se numeste claw, captain claw fundita?

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Am citit intrebarea ta dar nu imi vine momentan numele stiu 100% de ce joc vorbesti... o sa iti spun ma informez si iti spun