| spin a întrebat:

Salut.Care are puncte pe regielive sa imi scoata un document pentru nepotica mea? A zis ca ii trebuie pentru maine si daca tot sunt acasa m-am gandit sa incerc sa o ajut.documentul este acesta http://facultate.regielive.ro/......07702.html
Ma puteti contacta si pe id spin_nebunaticul.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Nu cred că ai nevoie.Este destul şi o parte, bănuiesc.Cum intrii. apare "Cuprins" şi sub el "Extras din document". Îl pui în chenar şi dai click dreapta şi copy acolo şi într-un document dai click dreapta şi paste (copy-copiere) (paste-lipire). Apoi îl poţi imprima.Succes!

| spin explică:

Multumesc, dar eu vroiam tot documentul sa-l iau.Intre timp s-a rezolvatwinking