| Ionică a întrebat:

Care e cea mai buna retea de telefonie mobila si cine are cei mai multi clienti? Orange, Vodafone, Cosmote, Zapp Mobile sau RCS & RDS? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cosmote!

| valy a răspuns:

Pai din cate stiam eu orange-ul are cei mai multi clienti dar cosmote e cea mai buna retea...ca nu au multe persoane si de obicei linia este libera

| 911targa a răspuns:

Cosmote.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange este cea mai buna, atat pe partea de voce, cat si pe cea de date. Sunt si seriosi, in comparatie cu grecoteii, unde se blocheaza reteaua cateodata cu orele. Lasati-o moarta ca nu se blocheaza! Poate vreti sa spuneti ca la,, verzi" reteaua e mai tot timpul blocata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange este cea mai buna. Clar. Ceilalti sunt departe. Si bineinteles ca are si cei mai multi abonati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange este una foarte buna si de calitate. Cea mai buna. Ceilalti trebuie sa ia lectii. Cosmonautii sunt in pom si pe partea de date nici nu mai vorbim ca sunt varza. Ciao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange

| xxx_2062 a răspuns:

Vodafone no 1